FEICA 2017

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 13-15.09  będziemy obecni na konferencji FEICA, która w tym roku odbędzie się w Santa Margherita di Pula (Sardynia).

Naszą firmę reprezentować będą:

Krystyna Popławska   
Mobile: 607307338
E-mail: krystyna.poplawska@torimex-chemicals.com.pl

Dorian Więzowski
Mobile: 609250535
E-mail: dorian.wiezowski@torimex-chemicals.com.pl

Wszystkich chętnych zapraszamy do spotkania!

Przejdź do aktualności
Zamknij
Działalność

Firma Torimex - Chemicals Ltd Sp. z o.o. powstała w Łodzi w 1994 roku. Lata działalności ugruntowały naszą pozycję na rynku krajowym i zagranicznym , przede wszystkim, jako dystrybutora surowców i produktów - znanych w Świecie koncernów chemicznych -  dla przemysłu : gumowego (rubber), tworzyw sztucznych (plastics) , klejowego (adhesives), farb i lakierów (coatings), budowlanego (building industry), kosmetycznego (cosmetics), suplementów diety (nutrition), smarów i olejów (lubricants), kompozytowego (composites)

Oferujemy także sprzęt laboratoryjny do badania materiałów gumowych i z tworzyw sztucznych oraz produkcyjne maszyny przemysłowe do tych dwóch branż.

Od lat promujemy wiodące marki i technologie. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas surowców i produktów. Wychodzimy naprzeciw zmianom, poszukując i promując innowacyjne rozwiązania tak w technologii jak i w doborze surowców.

SEBDAN.PL © 2012